Loading...

0
Loading
Košík je prázdný
Do dopravy zdarma zbývá  
Kategorie

U koho nakupujete?

Afrodiziaka Vám dnes prodá na internetu kdekdo, ale málokterý prodejce s nimi má osobní zkušenost. 

Já jsem Vašek, letos mně bylo 60 let, před 25 roky jsem přežil rakovinu varlat, při které jsem o jedno varle přišel a tím se mně rázem snížila přirozená hladina testosteronu a pokud jsem chtěl udržet manželství s tehdy mladou a krásnou (a dodnes krásnou) manželkou, musel jsem experimentovat s různými podpůrnými prostředky, takže mám zkušenosti jak s chemickými afrodiziaky tak i, a to hlavně s bylinkami. 

Spolu se svojí manželkou již sedm roků provozujeme obchod s bylinami a českou přírodní kosmetikou, který se jmenuje FAJN Byliny 
V něm mimo jiné bylinky prodáváme i přírodní afrodiziaka. Vypozorovali jsme určitý ostych zákazníků při dotazech na toto pro někoho choulostivé téma, hlavně tehdy když telefon zvedla manželka nebo naše kolegyně.

Otevřeli jsme tedy tento malý specializovaný e-shop, který mám na starost jen já. Vše co tady prodáváme jsme s manželkou sami vyzkoušeli.
Takže pánové nestyďte se napsat nebo zavolat pokud budete mít nějaký dotaz, za ty roky jsem nějaké zkušenosti nasbíral.
A abych nezapomněl, najdou se u nás i afrodiziaka pro ženy. Ženy to mají jednodušší, zatímco my chlapi můžeme mít problém s chutí na sex nebo s výdrží, popřípadě s obojím, u žen bývá problém jediný a to nedostatečná chuť na milování, ve většině případů pomůže damiána nebo šatavari.
 

telefon: +420 377 477 431 Na tomto čísle jsem jen já, nikdo jiný. Pokud se nedovoláte tak vám určitě zavolám zpět.
e-mail: vasek@fajnbyliny.cz 


Provozovatel e-shopu:
Jaroslava Koudelová - FAJN Byliny 
IČ: 45342610
DIČ: CZ5661291735
Telefon ČR: +420 377 477 290
Telefon SR: +421 2/333 251 23
e-mail: info@fajnbyliny.cz

Já s manželkou a vnučkou