Loading...

EXPEDUJEME BEZ OMEZENÍ. ZÁSILKOVNA TAKÉ FUNGUJE,
POKUD BY BYLA  POBOČKA UZAVŘENA, BUDE ZÁSILKA PŘESMĚROVANÁ NA NEJBLIŽŠÍ OTEVŘENOU. 
Dobírka není momentálně povolená.

×

0
Loading
Košík je prázdný
Do dopravy zdarma zbývá  
Pro muže
Kotvičník zemní, 50 % protodioscinu - 40 kapslí

Kotvičník zemní, 50 % protodioscinu - 40 kapslí

Kotvičník zemní (Tribulus terrestris) Protodioscin 317,5 mg v jedné kapsli -  standardizovaný extrakt. Doplněk stravy.

Další informace >

319 Kč

Výrobce: Botanic


Vyprodáno

Tento produkt si spolu s vámi prohlíží dalších 3 lidí


319

Tento extrakt z Kotvičníku zemního (Tribulus terrestris) obsahuje pravděpodobně nejvíce protodioscinu v jedné kapsli na českém trhu. Pokud se mýlím a znáte silnější, dejte mně to vědět, popis opravím. Jak spočítat skutečný obsah protodioscinu najdete v článku Jak vybrat kotvičník? A proč nemusí být 60% extrakt lepší než 50% ?

Jedna kapsle (rostlinného původu, HPMC) obsahuje:
 635 mg suchého extraktu Kotvičníku zemního s obsahem 50 % protodioscinu a žádné další látky.
To je 317,5 mg čistého protodioscinu v jedné kapsli.
Jedno balení 40 kapslí obsahuje celkem 12,7 g čistého protodioscinu
100 mg čistého protodioscinu u nás koupíte v přepočtu za 2,50 Kč

Protodioscin je ta látka, která působí jako afrodiziakum. Ostatní saponiny obsažené v kotvičníku působí na nárůst svalové hmoty, snížení cholesterolu nebo cukru v krvi a pro zvýšení sexuální aktivity jsou nepodstatné.

Nutno dodat, že se účinky přímo odvíjí od našeho věku a hormonální dispozice. Pokud jsme mladí a plní hormonů, nepocítíme účinky v plné míře. Dostaví se jen zlepšení nálady a vitality. Teprve s přibývajícím věkem kotvičník plně doceníme. 

Na co si dát pozor?  Vedlejší účinky nejsou známé.  Jediné, co je třeba zmínit je - neužívat kotvičník nalačno po ránu. Mohli bychom si způsobit žaludeční, nebo střevní potíže. Stejně tak není tribulus vhodný pro těhotné, nebo kojící ženy. Užívání Tribulusu u žen není tak obvyklé, ale v některých případech se může používat. Ve většině z nich dodává vitalitu, energii a dobrou náladu. Pro ženy anebo ty, kdo od kotvičníku požadují komplexní působení, nejen na libido, doporučuji Kapsle s 90% extraktem saponinů.

Způsob užití tribulusu:
Díky tomu, že je extrakt v kapslích je jeho použití velmi jednoduché. Stačí kapsle  zapít dostatkem vody - cca 300ml. Doporučuji začít s denní dávkou  cca 600 mg (2 kapsle) a podle účinků buď ubrat nebo přidat.